USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-22
2026-10-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

82

Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar

 Wi-Fi
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Αθλητικές δραστηριότητες

Wind surfing

Κατάδυση

Ελεύθερη κατάδυση

Ψάρεμα

Κανό

Πεζοπορία

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar με 2 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 6 άτομα και προσφέρει ιστιοσανίδα, κατάδυση με αναπνευστήρα και κατάδυση για να διαφοροποιήσει τον ελεύθερο χρόνο των επισκεπτών.

Η βίλα με 2 μπάνια αναβαθμίζει τη διαμονή των επισκεπτών προσφέροντας θέα στη θάλασσα. Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με μπιντέ, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Τα μπάνια επίσης προσφέρουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.

Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχονται παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνος, γυάλινα σκεύη. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Komaki Restaurante που σερβίρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια.

  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τζερικοακοάρα
    13 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • VIP check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ιδιωτική παραλία
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Wind surfing
  • Κατάδυση
  • Ελεύθερη κατάδυση
  • Κανό
  • Πεζοπορία
  • Ψάρεμα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Χώρος ενδυμασίας
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar;

    Οι πελάτες της η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar μπορούν να παρκάρουν σε χώρος στάθμευσης.
  • ❓

    Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar;

    Το κόστος διαμονής σε η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar αποτελεί 178$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • ❓

    Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar;

    Οι πελάτες της η Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-22
2026-10-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Na Praia Da Barrinha Frente Mar, Βραζιλία

Praia Da Barrinha De Baixo S/N S/N, Barrinha (Ceara), Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © ceara-hotels.com

All rights reserved